Pracownik w dziale rekrutacji

| godzin tygodniowo | |

Profil firmowy

Agencja pośrednictwa pracy w Holandii "Praca 31" należąca do Jobs 31 Sp. z o.o. poszukuje pracowanika do działu rekrutacji w siedzibie firmy w Puławach.

Agencja Praca31
ul. Fieldorfa Nila 18/21 b
24-100 Puławy

Profil stanowiska

Zapewniamy:

– Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę;

– Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy;

– Możliwość realizacji procesów rekrutacyjnych w oparciu o swoją własną kreatywność;

– Rozpoczęcie pracy od zaraz!!!

Wymagania pracy

Oferta skierowana do osób:

- Kontaktowych, kreatywnych, o wysokim poziomie kultury;
- Samodzielnych i dobrze zorganizowanych;
- Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta lub w marketingu;
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Pracownik będzie odpowiedzialny za zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym:

- Redagowanie ogłoszeń o pracę;
- Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych;
- Prowadzenie rejestracji kandydatów w bazie oraz organizacji wyjazdu pracowników;
- Utrzymywanie relacji z  kandydatami, innymi pracownikami firmy oraz klientami.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie poniższego formularza